zpět na úvod Simple Agency

Haze: Komplexní řešení pro stavební firmu

Společnost Haze se specializuje na výrobu a montáž technologických prvků v zemědělství. Našim úkolem bylo navrhnout jí komplexní marketingovou strategii, která by zahrnovala jak koncepci pro online svět, tak kompletní zajištění offline komunikace včetně firemních tiskovin.

Haze se na trhu pohybuje od roku 2007, přičemž po celou dobu své existence firma nezměnila logo ani firemní prezentaci. Proto jsme celou proměnu odstartovali návrhem nového loga, od něhož se následně odvinula vizuální koncepce pro web a offline tiskoviny.

Katalog i pro zahraniční trh

V druhém kroku jsme navrhli novou podobu firemního katalogu. Protože se Haze soustředí na výrobu a montáž stájových prvků, jakými jsou například boční a střešní ventilační systémy či rolovací vrata, zvolili jsme jako hlavní téma katalogu nedávné úspěšné realizace – stáje pro skot, jízdárny a další zemědělské objekty. Nové fotografie a texty popisující na konkrétních stavbách, co všechno firma umí, jsme pak doplnili komplexními informacemi o všech produktech Haze. Na nový katalog navázaly i nové produktové listy pro všechny výrobky firmy.

Nový směr online komunikace

Paralelně jsme začali měnit i online komunikaci společnosti. Spustili jsme kanál na Facebooku, na kterém pravidelně představujeme jak úspěšné realizace, tak produkty firmy, včetně technologických inovací, které postupně zavádí. Komunikace na sociálních sítích je propojená i s novým blogem na webových stránkách klienta, kde jednou měsíčně publikujeme článek o některém z témat spjatých s oborem zemědělských staveb. Momentálně pracujeme na proměně webových stránek firmy – klient si nepřál radikální změnu backgroundu, a tak upravujeme obsah webu na stávající platformě.

Hledáte podobné řešení?

Není nic lehčího, než nás kontaktovat, domluvit si osobní schůzku a nechat si poradit, vytvořit ...

media

+420 603 150 650

media

info@simpleagency.cz

media

Počernická 3226/2f, Praha

Fakturační údaje

Simple Agency, s.r.o.

  • Počernická 3226/2f
  • 100 00 Praha - Strašnice
  • IČO: 05868785
  • DIČ: CZ05868785
  • Společnost zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 272186