zpět na úvod Simple Agency

Japsten: Stavíte krásné domy? Ukažte to!

Stavební firma Japsten oslavila 20 let na trhu a při té příležitosti se rozhodla představit svou práci současným i budoucím zákazníkům ve zbrusu novém kabátě. Jejich webová stránka totiž už dávno neodpovídala pozici, kterou si společnost vybudovala. Navrhli jsme pro ni moderní webové stránky u nichž jsme největší důraz kladli na prezentaci úspěšných realizací.

Nový web

Japsten není jen stavební firma. Je to tým odborníků, kteří mají za sebou letité zkušenosti a kteří milují výzvy v podobě zajímavých stavebních projektů. Ať už se na ně obrátí zákazník s jakýmkoli konstruktérským nebo designérským „oříškem“, před žádnou zakázkou necouvnou a vždy najdou cestu, jak klientovi vyhovět. I proto mají za sebou řadu projektů pro náročnou klientelu.

A právě na tomto aspektu jsme se rozhodli postavit novou webovou prezentaci. Japsten, to jsou stavebníci s nápady a vášní pro řemeslo, kteří postaví, cokoli si zamanete. Kromě přehledu služeb, které společnost zajišťuje, je tak na nových webových stránkách největší prostor věnován prezentaci projektů – těch dokončených i těch, na kterých firma aktuálně pracuje. U každé realizace najdete podrobné informace o tom, jak dlouho projekt vznikal, kolik stál i kdo ho řídil z pozice stavbyvedoucího. Dozvíte se tu o všech zajímavostech a problémech, které bylo během návrhu projektu a stavby samotné potřeba vyřešit, u každé realizace je i bohatá fotogalerie. Některé stavby jsme pro klienta i nafotili. V současnosti zpracováváme prezentace nových zakázek včetně fotodokumentace a připravujeme virtuální prohlídky projektů.

Screenshot webu

Hledáte podobné řešení?

Není nic lehčího, než nás kontaktovat, domluvit si osobní schůzku a nechat si poradit, vytvořit ...

media

+420 603 150 650

media

info@simpleagency.cz

media

Počernická 3226/2f, Praha

Fakturační údaje

Simple Agency, s.r.o.

  • Počernická 3226/2f
  • 100 00 Praha - Strašnice
  • IČO: 05868785
  • DIČ: CZ05868785
  • Společnost zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 272186