zpět na úvod Simple Agency

Simplin: Designové studio v novém kabátě

Simplin

Majitelka designového studia luxusních interiérů Daniela si zakládá na nadstandardní úrovni služeb. Připravili jsme pro ni kompletní webové stránky v novém designu a dodali obsah včetně textů, profesionálních fotografií i videí. Plníme její firemní Instagram.

Webové stránky na klíč

Pro paní Danielu jsme postavili web simplin.cz, který podtrhuje její realizace: v každém pixelu precizní, přitom s osobitým espritem. Náš grafik navrhnul kompletní design a naši programátoři vše rozhýbali. Výsledným stránkám vládne minimalismus; maximální prostor dostávají fotografie realizací, vždy s věcným popisem. O webové stránky budeme i nadále zcela pečovat a aktualizovat je, takže si designérka nemusí nikde shánět další vlastní programátory.

V rámci designových návrhů jsme vytvořili i zcela nové logo značky a v návaznosti na něj i vizitky. Jejich produkci jsme pak kompletně zařizovali, jsou vysoce personalizované, kašírované, lemované, s nápisy zvýrazněnými plastovým tiskem a ocelotiskem v metalické barvě.

vizitky

Content dodal náš tým

Pro paní Danielu jsme během měsíce a půl připravili kromě designu stránek i celý obsah. Náš profesionální fotografický tým vyfotil chybějící interiéry, ke kterým majitelka neměla vlastní podklady, veškeré texty připravil náš copywriter a opravil korektor. Vše doplnilo ještě video z interiéru stylové vily podkreslené jemnou hudbou, které jako součást zakázky zpracoval náš video tým.

galerie galerie galerie galerie

Instagramu rozumíme my

Designérka sice běžně používá Instagram pro soukromé účely, řízení značky studia v rámci sociálních sítí pro ni ale znamenalo spíše ztrátu drahého času, který raději věnuje svým návrhům. Starosti jsme proto zcela převzali my, navrhli jí strategii a sami pečujeme o její firemní instagramový profil. Tam pravidelně umísťujeme fotografie z realizací, vyladěné interiéry i luxusní inspiraci. Díky našim specialistům dokážeme obsah cílit přesně na potenciální klientelu.

Instagramu rozumíme my

Hledáte podobné řešení?

Není nic lehčího, než nás kontaktovat, domluvit si osobní schůzku a nechat si poradit, vytvořit ...

media

+420 603 150 650

media

info@simpleagency.cz

media

Počernická 3226/2f, Praha

Fakturační údaje

Simple Agency, s.r.o.

  • Počernická 3226/2f
  • 100 00 Praha - Strašnice
  • IČO: 05868785
  • DIČ: CZ05868785
  • Společnost zapsaná v OR vedeném MS v Praze, oddíl C, vložka 272186